Aneta Balejová

Evropská dobrovolná služba - příležitost, jak strávit v zahraničí až 1 rok

Poznejte blíže projekt, který nabízí mladým lidem možnost strávit až 1 rok v zahraničí. Povíme si o tom, s čím EDS přichází a co případným zájemcům nabízí. Dozvíte se i více o tom, co je potřeba splnit, pokud projevíte zájem se některého z jejích projektů sami zúčastnit.

ProvedeníDiskuze
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry
Lektor
Aneta Balejová , Mládež ulice, o. z.
Jsem vystudovaná sociální antropoložka, zajímám se především o romskou kulturu. V současné době působím jako dobrovolnička Evropské dobrovolné služby (EDS) v Bratislavě. Ve své dobrovolnické činnosti se zaměřuji především na práci s dětmi a mládeží. Současně spolupracuji s organizacemi Romano Kher - Rómsky dom a Človekem v ohrození.
Mária Horníková (Majka) , Tvorítko
V oblasti práce s deťmi a mládežou sa ako dobrovoľníčka pohybujem už od roku 2004: tábory, víkendovky a iné akcie pre deti a teenagerov s kardiologickými ochoreniami najprv v OZ Klub Detskej Nádeje, teraz viac medzinárodné aktivity zatiaľ v neformálnej skupine. Moju záľubu v tvorivých výtvarných činnostiach sa snažím previesť do svojej práce, mám živnosť na tvorivé výtvarné kurzy. Rok a pol som robila externú školiteľku pre Iuventu - Slovenský inštitút mládeže v národnom projekte Komprax - Kompetencie pre prax - o neformálnom vzdelávaní v práci s mládežou. Pri práci s deťmi a mládežou ma baví venovať sa neformálnemu vzdelávaniu a prepojeniu so zážitkovou pedagogikou a medzinárodným projektom. Mám za sebou veľa medzinárodných školení a niekoľko mládežníckych výmen.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů