< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 32.2 let

Věk Četnost
19 53×
20 48×
28 47×
21 45×
26 45×
25 41×
29 40×
24 35×
23 35×
18 31×
32 30×
30 30×
22 30×
27 26×
33 26×
31 24×
42 24×
39 18×
34 17×
36 16×
35 14×
45 14×
37 13×
41 12×
46 11×
40 11×
3 10×
38 10×
17 10×
51
44
48
43
54
50
56
14
55
64
53
63
13
58
52
47
16
49
66
62
4
59
-51
0
119
68
57
78
77
86
88
9
7
60
1820
65
69
Město Četnost
Brno 73×
Praha 73×
Jihlava 51×
Ostrava 38×
Třebíč 23×
18×
Hradec Králové 18×
Šumperk 16×
Bratislava 15×
Týniště nad Orlicí 14×
Náchod 13×
České Budějovice 13×
Plzeň 12×
Praha 10 11×
Žďár nad Sázavou 11×
Vyškov 10×
Tišnov
Olomouc
Uničov
Rosice
Jedovnice
Praha 9
Rychnov nad Kněžnou
Frenštát pod Radhoštěm
Holešov
Cvikov
Moravská Třebová
Říčany
Nová Paka
Praha 4
Zaječov
Zlín
Hlinsko
Vlastějovice
Sokolov
Napajedla
Liberec
Dvůr Králové
Opatovice nad Labem
Praha 6
Okříšky
havířov
Kladno
Blansko
Stařeč
Předklášteří
Rosice u Brna
Horšovský Týn
Beroun
Vrchlabí
Příbram
Šošůvka
Hořovice
Praha 12
Ptení
Pardubice
Kralupy nad Vltavou
Boskovice
Praha 1
Tábor
Brankovice
Chrudim
Praha 7
Nehvizdy
Jablonné nad Orlicí
Rantířov
Trutnov
Radonice
Banská Bystrica
Dolní Beřkovice
Mikulášovice
Velké Meziříčí
Ostrava-Poruba
Veľké Úľany
Chotěboř
Jamné
Sloup
Otice
Vyskytná nad Jihlavou
Kostelec nad Orlicí
Česká Lípa
Veselí nad Lužnicí
Zdice
Kyjovice
Kroměříž
Náklo
Horní Cerekev
Nepomuk
Morašice
Litovel
Kolín
Letovice
Ledeč nad Sázavou
Český brod
Albrechtice nad Orlicí
Bruntál
Trhové Sviny
Bílovice nad Svitavou
Mimon
Ostrava - Michálkovice
Ivančice
Otrokovice
Střítež
Hluboké
Běstvina
Vavřinec
České Heřmanice
Basnká Bystrica
Tavíkovice
Lichnov
Starý Plzenec
Nová ves
Bučovice
Dolní Cerekev
Jaroměřice nad Rokytnou
Zbraslav
Velim
Polná
Dobříš
Rousínov
Rudíkov
Turnov
Prštice
Spytihněv
Libavá
Praha 9 - Kyje
Pustá Kamenice
Vranovice
Kovčín
Všeň
Žďárky
Gajary
Újezd u Brna
Vidochov
Chvalkovice
Praha 4 - Nusle
Kralice nad Oslavou
Kyjov
Skalice nad Svitavou
Praha 19
Dolní Loučky
Čerčany
Bolehošť
Praha 8
Písek
Babice u Rosic
Prostějov
Bukov
Praha 5
Přerov
Šebkovice okres Třebíč
Střelice
Vepřová
Neratovice
Hradec Králové 7
Záhornice
Hulín
Měřín
Dubné
Vratislávka
Zábřeh
Dobronín
Štěpánov
Drnovice
Železny Brod
Puklice
Rimavská Sobota
Příbram 5
Opatovice
Podolí u Brna
Čáslavice
Troubelice
Ostrov u Macochy
Provodov-Šonov
Štěpánov u Olomouce
Skuteč
Želešice
Troubsko
Lazany pri Prievidzi
Dubnica nad Váhom
Čáslav
Rájec-Jestřebí
Kdyně
Kotvrdovice
Řitka
LESONICE
Javorník
Praha 8 — Bohnice
Broumov
Ostrava - Poruba
Třinec
Příbor
Poprad, SLOVENSKO
Stará Turá
Odry
Staré Město u Moravské Třebové
Plavy
Ústí nad Orlicí
Borkovany
Vysočany
Dačice
p. Starý Hrozenkov
Olešník
Hovorany
Lichkov
Josefův Důl
Rudná
Němčice
Praha 9 - Vinoř
Budišov nad Budišovkou
Klatovy
Brušperk
Řepiště
Hluk
Dobřínsko
Humpolec
Dolní Lutyně
Vrané nad Vltavou
Ločenice
Ševětín
Krnov
Němčice nad Hanou
Lesonice okr. Třebíč
Šitbořice
Komárno
Dolní Dubňany
Smiřice
Hrotovice
Malinovo
Čeladná
České udějovice
Lišov
Šebrov
Kladno 2
Varnsdorf
Letonice
Ostrava - Zábřeh
Ostrava - Pustkovec
Úholičky
Soběslav
Modřice
Bystřice nad Pernštejnem
Velká Polom
Horní Heřmanice
Kladno - Kročehlavy
Opava
Lutín
Příseka
Nelahozeves
Horoměřice
Vladislav
Studénka
Praha 3
Krmelín
p. Smiřice
Loštice
Zubří
Kunovice
Klimkovice
Pustějov
Litomyšl
Český Krumlov
Bechyně
Říčany u Brna
Olšany
Vamberk
Pocinovice
Ostrava - Polanka
Dvůr Králové nad Labem
Bojkovice
Staré Hodějovice
Chomutov
Slavičín
Bohumín
Ústí nad Labem
Havířov - Šumbark
Nové Bránice
Náměšť n/O
Kojetín
Rudice
Žamberk
Cerekvička - Rosice
Mohelnice
Dobřany
Organizace Četnost
Pionýr 41×
ČTU 40×
Duha 20×
Asociace TOM 17×
Kondor 17×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s. 16×
Halahoj 16×
Elvis Jihlava 16×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 13×
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s. 12×
DDM Týniště nad Orlicí 12×
Radost - Ostrava 11×
Junák - český skaut, z.s. 11×
Hnutí Brontosaurus 10×
KOLT
Tábory Nás Baví, z.s.
Pathfinder
DDM
Centrum volného času Hrubínka
DUHA AZ
Prázdninová škola Lipnice
Spolek KOKOS
Slovenský skauting
Český svaz chovatelů
Gaudolino, z.s.
Klub Hrádek
Vesmír Říčany, z.s.
Junák
M2M, z. s.
CVČ Hrubínka
Tábor SPOLU
Detská organizácia Yeti
Funny
ČTU- Jesenická oblast
Pionýr Jedovnice
Modré lvíče, z.s.
o. s. KADET - CVČ Hrubínka
Vesmír Říčany, z. s.
Inspiro – středisko volného času Tišnov
Buntaranta TOM
Chaloupky o.p.s.
Maják - Středisko volného času Vyškov
Javořice - Klub přátel E.T.Setona
Instruktoři Salamandr
Salesiánské středisko mládeže ČB
Tymy, Středisko volného času, p.o. Holešov
Dům dětí a mládeže Jihlava
detská organizácia FÉNIX, o.z.
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Orel
KOLT o.s.
Asociace TOM ČR
PS Kamaradi HK
Modřanská trojka
DDM Třebíč
Česká rada dětí a mládeže
Inspiro středisko volného času Tišnov
A-TOM
SK KG Halahoj
73. pionýrská skupina
Černý čáp, z.s.
Orvo
Beskydy dětem, z.s.
TOM Ježci Horoměřice
SPJF
ČTU - Placatý kámen
SVČ
ČTU, Jesenická oblast
Royal Rangers
Zlatá kotva
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
CVČ Astra
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Vesmír Říčany z. s.
Skaut
Středisko volného času Ivančice
Buntaranta
Wachumba ck, s.r.o.
O.S. KADET - CVČ Hrubínka
JAKIN
TOM Český Honza
SVČ Bruntál
Chaloupky
Občanské sdružení Altus
DDM Tábor
Duha Bartoňka
188. pionýrská supina T.O.Bobříci
MOP Tuláci
Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace
AMD ČR
Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace
Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídelna, Brno, Veslařská 246
JEJDA...
Javořie, z.s
Project Education s.r.o.
iQLANDIA
74. mechanizovaný prapor
Centrum Jana XXIII.
DDM Junior Brno
Občanské sdružení Gaudolino
Duha Modrá Střelka
Česká tábornická unie
Česká tábornická unie,z.s.
STROM
Botič o.p.s.
SPJF.smp-spjf
Fantázie
ZO ČSOP Veronica
Buntaranta TOM Ostrava
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Mládež ulice, o. z.
SVČ Lužánky
ANR ČR
Česká tábornická unie, z.s.
Modré lvíče
Inspiro
Déčko
85 PS Letka Brno
KČT Tábor
Klub SUN Náchod
Funny, o.s.
Lipka
Altus, z.s.
ZČ HB Klub přátel Lukova
Sokol
Javořice
Československý Zálesák
PERAMOST o.s.
Tomovy hry
Mansio v.o.s.
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina
ZO ČSOP Oriolus
SVČ Rosice
CPPPaP Komárno
DDM Praha 3 - Ulita
ATOM
ČRDM
Dům dětí a mládeže Jihlava, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže ORION Němčice nad Hanou
Radost
SPT
LDT Adam
Duha LepšíOddíl.cz
ZO ČSCH Varnsdorf
Carrigo
Kondor - skupina Čtrnáctka
Ulita Blansko, z.
Oddíl Vlčata JAVOŘICE, z.s.
Tvorítko
Pionýr ,
Maják-SVČ, příspěvková organizace
Turisťák Rosice
SVČ Inspiro
cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.
ČTU - Placatý kámen, Havířov
REGI base
Agentura Ajla
Přátele Přířody-Liberec
Wachumba
Úsmev ako dar
SVČ-Tymy
Salesiánské středisko mládeže
Zálesák, svaz pro pobyt v přírodě
DDM Helceletova Brno
Rezekvítek, z.s.
Pionýr Litomyšl
SVČ Déčko Náchod
Centrum Ráček Železné
Duha Alternativní Zóna
Vatra Boskovice o.s.
TOM
Spolek evropských bojových umění
JCMM
t.o. wakantanka
PS Stopaři
Chaloupky, o.p.s.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
Česká debatní společnost
Pohoda Brno
Liga lesní moudrosti
Eldorádo středisko Náchod
Země Nezemě o.s.
CVC Astra
Salesiánské středisko mládeže v Českých Budějovicích
ŽIVOT TROCHU JINAK o.s.
KOLT.
Pionýr, z. s.
Přátelé přírody - Upírci, z.s.
Sdružení FILIA z. s.
Asociace TOM 19201, Rosice
Posejdon, o.s.
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák
Maják-středisko volného času Vyškov
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice
Royal Rangers v ČR
Prague Wolf Pack
Maják - SVČ Vyškov, příspěvková organizace
The British International School Bratislava
Šlápoty
Filip Rubínek
Čtrnáctka
Pionýrská skupina Údolí slunce
Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace
Mravenec
Agentura7
CVČ Astra; Pathfinder
DDM Brno, Helceletova
ICM Holešov
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s.
DDM Sluníčko
JUN a Portál s.r.o.
Centrum volného času Směr z.s.
DAKOTA,o.p.s.
ČTU-Placatý kámen, Havířov
Court of Moravia
Moravian LARP, o.s.
SVČ - Tymy Holešov
SVČ, Ivančice, příspěvková organizace
Veronica
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě